اخبار مشاورتحصیلی

اخبار مشاورتحصیلی کاملترین مرجع خبر رسانی سیستم آموزشی و آزمون های ایران برای شما فراهم شده است. کافیست هر روز یک نگاه مختصر به اخبار جدید آموزشی و پژوهشی و تصمیمات جدید داشته باشید. تمامی اخبار از پایگاه های خبری خود مراکز آموزشی و دانشگاه وزارت خانه ها جمع آوری شده است.

دریافت مشاوره تحصیلی و آشنایی با مرکز مشاوره تحصیلی و شرایط مشاوره تحصیلی در سایت مشاوره تحصیلی آنلاین به صورت رایگان برای شما فراهم شده است. در انتهای هر مقاله از سایت می توانید سوال از مشاوره تحصیلی به صورت رایگان داشته باشید.

اخبار به صورت هر 5 دقیقه یک بار به روز شده و جدیدترین اخبار را به شما ارائه می دهیم.

اخبار مشاورتحصیلی


اخبار آموزش و پرورش

خطای RSS: WP HTTP Error: نشانی معتبر نیست.

چارت دروس رشته حقوق

دانلود pdf چارت دروس دانشگاهی رشته حقوق در مقطع کارشناسی: در این فایل پی دی اف موارد زیر ذکر شده است: تعداد کل واحد ها و …

اخبار سازمان سنجش و آزمون

خبر جدید در مورد کنکور سراسری

خبر جدید آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته

خطای RSS: A feed could not be found at http://www.sanjesh.org/rss/rss.aspx?id=2. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.

خواندن ارشد یا کار آموزی؟

مشاوره تحصیلی:کدام بهتر است تحصیل در کارشناسی ارشد یا ورود به بازار کار و کارآموزی؟ امروزه بسیاری از دانشجویان سردرگم میباشند که بعد از اتمام دوره …

خبر جدید آزمون کاردانی به کارشناسی

خطای RSS: A feed could not be found at http://www.sanjesh.org/rss/rss.aspx?id=3. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.

خبر جدید آزمون حرفه ای و مهارت

خبر جدید کنکور دکتری

ضرایب آزمون دکترای 97-98

آخرین اخبار تحصیلی بر اساس آخرین اطلاع رسانی سازمان سنجش ضرایب آزمون دکترای سال 97 و 98 اعلام شد که به شرح زیر می باشد .

اخبار جدید امتحانات و آزمون ها کشور

دلایل عدم موفقیت در کنکور

دانلود فایل پی دی اف دلایل عدم نتیجه گیری در کنکور سراسری: مشاوره تحصیلی:در این فایل پی دی اف مجموعه نکات و باید ها و نباید …

جمع بندی آیات و روايات ديني

جزوه pdf جمع بندی آیات و روايات دينی کنکور: تست های آیات و روایات کنکور سراسری  رو با این جزوه شکارکنید . مناسب برای تمامی …

نکات مهم جمع بندی شیمی کنکور

نکات مهم درس شیمی برای دوران جمع بندی  🔺 درچندسال اخیر در دفترچه ی کنکور از درس های مفهومی میباشد ک توجه داوطلبان را به خودش …

اخبار وزارت علوم و تحقیقات کشور

خطای RSS: WP HTTP Error: نشانی معتبر نیست.

اخبار دانشگاهی ایران

  • تهران- ایرنا- دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در بیانیه‌ای تاکید کرد که روز قدس امسال به یاد شهدای گرانقدر جبهه مقاومت و مردم مظلوم و مقاوم فلسطین پرشورتر از هر سال در تمام جهان برگزار خواهد شد و مردم ایران نیز مانند تمام آزادگان جهان در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد.
  • تهران- ایرنا- وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پی حمله رژیم صهیونیستی به ساخمان کنسولگری ایران در دمشق طی بیانیه‌ای اعلام کرد: به خیال رژیم صهیونیستی آوردن ایران به نبرد مستقیم، شکست تل‌آویو را آبرومندانه‌تر می‌کند؛ ولی محور مقاومت که تاکنون پاسخ‌های قاطعی به این رژیم داده‌ است؛ قطعاً این جنایت را در عرصه نبرد بی‌پاسخ نخواهد گذاشت.
  • تهران- ایرنا- دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در بیانیه‌ای تاکید کرد که روز قدس امسال به یاد شهدای گرانقدر جبهه مقاومت و مردم مظلوم و مقاوم فلسطین پرشورتر از هر سال در تمام جهان برگزار خواهد شد و مردم ایران نیز مانند تمام آزادگان جهان در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد.
  • تهران- ایرنا- وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پی حمله رژیم صهیونیستی به ساخمان کنسولگری ایران در دمشق طی بیانیه‌ای اعلام کرد: به خیال رژیم صهیونیستی آوردن ایران به نبرد مستقیم، شکست تل‌آویو را آبرومندانه‌تر می‌کند؛ ولی محور مقاومت که تاکنون پاسخ‌های قاطعی به این رژیم داده‌ است؛ قطعاً این جنایت را در عرصه نبرد بی‌پاسخ نخواهد گذاشت.

موقع درس خوندن گوشی ممنوع!

اگه بخوان توی صفحه حوادث روزنامه ، بزرگترین قاتل حال حاضر دنیا رو به همه معرفی کنن، این افتخار به کسی تعلق نمی گیره جز …

اشتباهات رایج مطالعه

مطالعه و نحوه ی انجام آن مقوله ایست که شما دانش آموزان و دانشجویان به وفور با آن سروکار دارید و سواله تعدادی زیادی از …

اخبار دانشگاه آزاد اسلامی

اخبار دانشگاه پیام نور

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 0 bytes received

اخبار دانشگاه بین المللی قزوین

خطای RSS: A feed could not be found at http://ikiu.ac.ir/services/news-rss.php?lang=1. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.

در صورت تمایل نام دانشگاه خود را در بخش کامت همین صفحه اخبار مشاورتحصیلی وارد کنید تا اخبار آن افزوده شود.

اخبار جدید آموزشی ایران

همشهری

روزنامه همشهری اخبار دانشگاهی

مشرق نیوز

مشرق نیوز اخبار دانش آموزان

خطایی رخ داد، که نشان دهندهٔ این است که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش نمایید.

شورای عالی

شورای عالی انقلاب فرهنگی

  • پژوهش‌های سال‌های اخیر بیانگر آن است که عمده چالش‌های کشور مربوط به فضای اجتماعی است و بسیاری از جامعه‌شناسان، مساله اصلی این حوزه را بیش از همه در نبود یک متولی و مدیریت متمرکز، پراکنده‌کاری و وجود سازمان‌ها و نهادهای فرهنگی موازی‌کار می‌دانند، معضلی که حالا شورای عالی انقلاب فرهنگی با تشکیل میزهایی تخصصی درصدد رفع آن برآمده است.
  • حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی‌پور با استناد به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، چرایی صف‌آرایی استکبار علیه انقلاب اسلامی و متعلقات آن را بررسی کرد.
  • حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه، دبیر شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی، در اختتامیه دومین همایش ملی «معنویت‌های نوظهور و معنویت‌های اسلامی» در محل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، از «بحران معنویت» در عصر مدرن گفت و آن را به «بحران هویت» انسان معاصر گره زد.
  • دکتر سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه مقوله حجاب نیازمند بازنگری و هماهنگی در انجام مسئولیت‌هاست، بر ضرورت تبیین و آگاه‌سازی برنامه‌ریزی‌های دشمن در حوزه حجاب تأکید کرد.

خبر آنلاین

خبر آنلاین اخبار وزارت آموزش و پروزش

خبر آنلاین

خبر آنلاین اخبار وزارت علوم و تحقیقات

خطای RSS: A feed could not be found at https://www.khabaronline.ir/rss?kw=%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85%D8%8C%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82%D8%A7%D8%AA+%D9%88+%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
مشاور درسی خوب

5 ویژگی مشاور درسی خوب

اغلب والدین همیشه می گویند که تجربه تدریس را به عنوان مهم ترین ویژگی یک مشاور درسی ارزش می دهند. اما آیا تجربه مترادف با اثربخشی …

سوالات از مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی به چه معنی است؟

مشاوره تحصیلی فرآیندی است که در آن به ارزشیابی و استعدادیابی دانش آموز و یا دانشجو پرداخته می شود. این جلسات می توانند جلسات انگیزشی، استعداد یابی، برنامه زیری درسی و هدفگذاری برای آینده می باشد.
1-شناخت توانایی های ذهنی
2-شناخت علایق
3-معرفی رشته های مرتبط با دو مورد بالا و جایگاه هر یک در ایران و جهان
4-انتخاب یک رشته و توضیح کامل در مورد رشته
5-بررسی افرادی که رشته موفق شدنند و در آن رشته تحصیل می کنند.
6-همراهی در دانشگاه
7-برنامه ریزی برای موفقیت تحصیلی
8-برنامه ریزی برای بازارکار و موفق شغلی در آن رشته
مشاوره تحصیلی چیست؟ اخبار مشاورتحصیلی

چرا مشاوره تحصیلی اهمیت دارد؟

ابتدا دانش آموزان باید بدانند که چه توانایی و استعدادهایی دارند. مشاوره تحصیلی به آن ها کمک می کند تا ابتدا استعدادیابی شده و سپس با توجه به آن استعداد و علایق فردی رشته هایی را به او پیشنهاد می کند.و در مورد هر یک توضیحاتی را ارائه می دهد. حتی بازارکار و آینده شغل را برای او توضیح می دهد و برای رسیدن به آن هدف برایش برنامه ریزی موثر می کند.چرا مشاوره تحصیلی اهمیت دارد؟ اخبار مشاورتحصیلی

چگونه با رشته های مختلف آشنا شوم؟

دوست عزیزم سایت مشاورتحصیلی این امکان را برای شما فراهم کرده است و به صورت مداوم بازارکار و توضیحات لازم در مورد هر رشته را در اختیار شما قرار می دهد.سایت مشاورتحصیلی اخبار مشاورتحصیلی

چند سایت در روز اخبار جدید درسی را مطالعه کنم؟

ما سعی کردیم اخبار روز را به صورت لحظه ای در سایت قرار دهیم. این کار سبب می شود تا روزانه فقط با یک نگاه لحظه ای کل اخبار آموزشی، تصمیمات آموزش و پرورش، وزارت علوم و تحقیقات و وزارت بهداشت (دانشگا های ایران همچون دانشگاه تهران، مشهد، شیراز، قزوین و غیره و آزاد سالامی و پیام نور و علمی کاربردی) و همچنین جدیدترین موضوعات آموزشی را مشاهده کرده و اگر یکی از آن ها مهم بود مطالعه کنید. این کار سبب میشود تا از اطلاعات روز درسی و اخبار مشاورتحصیلی عقب نمانید و فقط روزی دو دقیقه وقت صرف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *